Blog

Taki człowiek, jak Ty, zdarza się raz na 7 miliardów osób! Wierzę, że zostałaś stworzona z jakiegoś unikalnego powodu – abyś mogła wnieść do życia na Ziemi coś, czego nikt inny nie może wnieść  dokładnie w ten sam sposób.

To Bóg uczynił nas niepowtarzalnymi. Jesteśmy częścią Jego Planu,
w którym każdy ma coś do zrobienia.

Masz misję: by świat był odrobinę bogatszy, gdy na nim jesteś i odrobinę uboższy, gdy go opuścisz.

Czym możesz wzbogacić świat?

Tym, co robisz z miłością, pasją i entuzjazmem. To słowo pochodzi
z greckiego en Theos, co oznacza: Bóg w nas. Ciekawe, prawda? Mnie Bóg nigdy się z entuzjazmem nie kojarzył. Dopóki sama nie zaczęłam Go szukać i poznawać.

Możesz zacząć ze mną. Emocje gwarantowane.

To może być największa przygoda Twojego życia.  Wchodzisz w to?!

W kolejnych wpisach będę dzielić się z Tobą moimi odkryciami. Postaram się dać Ci wsparcie i inspirację do własnych poszukiwań. Przyznam się do moich błędów, żebyś Ty nie musiała ich popełniać. W razie potrzeby wesprę Cię modlitwą.

Pamiętaj – w Bożych oczach jesteś CUDEM. Bez względu na to, jak daleko od Boga jesteś i co o sobie myślisz! On będzie Cię szukał. Będzie pukał, zapraszał, przypominał się. Bo Mu na Tobie zależy. Oddał za Ciebie swojego Syna. To się już wykonało i nie musisz na nic zasłużyć. Jedyne co możesz zrobić, to UWIERZYĆ:

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”. ( ew. Jana 3, 16)

Iwona H-P

Dodaj komentarz