Blog

Taki człowiek, jak Ty, zdarza się raz na 7 miliardów osób! Wierzę, że zostałaś stworzona z jakiegoś unikalnego powodu – abyś mogła wnieść do życia na Ziemi coś, czego nikt inny nie może wnieść  dokładnie w ten sam sposób.

To Bóg uczynił nas niepowtarzalnymi. Jesteśmy częścią Jego Planu,
w którym każdy ma coś do zrobienia.

Masz misję: by świat był odrobinę bogatszy, gdy na nim jesteś i odrobinę uboższy, gdy go opuścisz.

Czym możesz wzbogacić świat?

Tym, co robisz z miłością, pasją i entuzjazmem. To słowo pochodzi
z greckiego en Theos, co oznacza: Bóg w nas. Ciekawe, prawda? Mnie Bóg nigdy się z entuzjazmem nie kojarzył. Dopóki sama nie zaczęłam Go szukać i poznawać.

Możesz zacząć ze mną. Emocje gwarantowane.

To może być największa przygoda Twojego życia.  Wchodzisz w to?!

W kolejnych wpisach będę dzielić się z Tobą moimi odkryciami. Postaram się dać Ci wsparcie i inspirację do własnych poszukiwań. Przyznam się do moich błędów, żebyś Ty nie musiała ich popełniać. W razie potrzeby wesprę Cię modlitwą.

Pamiętaj – w Bożych oczach jesteś CUDEM. Bez względu na to, jak daleko od Boga jesteś i co o sobie myślisz! On będzie Cię szukał. Będzie pukał, zapraszał, przypominał się. Bo Mu na Tobie zależy. Oddał za Ciebie swojego Syna. To się już wykonało i nie musisz na nic zasłużyć. Jedyne co możesz zrobić, to UWIERZYĆ:

„Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”. ( ew. Jana 3, 16)

Iwona H-P

Komentarze

  • Piękny artykuł! Bardzo bliski mojejmu sercu i przesłaniu jaki niose do każdej kobiety aby pokochała siebie taka, jaka własnie jest…indywidualną i niepowtarzalną istota, która wzbudzając swój własny potencjał może czynić cuda! Cieszę się że jest coraz więcej świadomych swojej istoty kobiet, które tyle piekna wnoszą w życie drugiego człowieka, z ENTUZJAZMEM <3 Dziękuję <3

    • Ja również dziękuję – taki miał być ten blog – inspirujący, kobiecy, duchowy, ale … poszedł mi zupełnie w inną stronę. ! Dzięki Pani wypowiedzi, być może wrócę do korzeni, do tego, co chciałam w nim kobietom przekazywać: że są silne, wyjątkowe i kochane przez najcudowniejszego Boga we wszechświecie! Pozdrawiam serdecznie:)

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.