Blog

Myjesz ręce częściej niż kiedyś?

Masz problemy z przesuszoną skórą?

Szukasz czegoś, co pomoże ci ją ochronić i zregenerować?

Przetestowałam kilkanaście produktów do rąk i dziś dam ci kilka moich rekomendacji.

Na co dzień prowadzę sklepik z rękodziełem. Dla osób takich jak ja ręce są narzędziem pracy, dlatego szczególnie o nie dbam. Każda z nas jest inna, więc pytam też moich klientek, co u nich najlepiej się sprawdza. Szukam produktów bezpiecznych, bogatych w składniki naturalne, wypróbowanych na różnych rodzajach skór.

Sama natura, niskie ceny

Jeśli boisz się chemii i lubisz polskie marki o bogatych, wyłącznie botanicznych składach – weź sobie krem do rąk z Organic Life. Nie szukaj tu wrażeń zapachowych, ale działania możesz być pewna. Na bardzo przesuszone miejsca (kostki, zgięcia) nałóż żółtko roślinne (mocna baza z masła Shea + zioła + witaminy). Ręce myj balsamem do rąk Aqua Virtualle – dobrze myje, a nie wysusza skóry. Jeśli ręce są zmęczone, zniszczone, a ty masz alergię lub łuszczycę – polecam fitoregulator regenerujący z żółtym kwiatkiem. To taki „kompres” z ziół i olejków, najlepiej sobie go nałożyć na noc.

Ceny: od 12,60 do 33 zł (zależy z jakich zniżek skorzystasz). Linki na dole.

Czysta natura „Premium”

COLACEUM to autorski specyfik od Colway, niedostępny nigdzie indziej. Naturalna mikstura olejowo-kwiatowo-ziołowa na bazie pszczelego wosku, wolna od emulgatorów, barwników, aromatów i konserwantów Saszetka z korkiem (50 ml) wystarcza na bardzo długo. Ma mocno oleistą konsystencję, małe grudki rozcierają się na skórze pod wpływem ciepła. Efekty są spektakularne. Ręce, kolana, pięty – regenerują się szybko i bezpiecznie. Preparat jest na tyle uniwersalny, że możesz go stosować na włosy i paznokcie. Must have dla  alergików i łuszczyków. W detalu kosztuje 57 zł (taniej po rejestracji).

Lżejszą, lepszą do codziennego stosowania konsystencję ma HERBACEUM. Skład Colaceum jest tu poszerzony o wyciągi roślinne. Jest skuteczny w pielęgnacji skóry z problemami takimi, jak: nadmierna suchość, rozszerzone naczynka, „pajączki”, trądzik, skóra atopowa, wrażliwa, podrażniona, pozbawiona elastyczności i witalności. Cudnie pachnie, szybko się wchłania, ale kosztuje… 117 zł w detalu za tubę 200 ml.

Drogeria w Internecie

Alternatywą dla Rossmana jest dziś Souvre. Działa wyłącznie w sieci, wiernym klientom i partnerom daje dużo bonusów. Ja się tam zaopatruję w chemię gospodarczą, pachnidła (całą gama perfum w fajnych cenach) i czysty, naturalny kolagen, który jest moim odkryciem kosmetycznym roku.

Krem do rąk jest lekki, pachnący, z olejkami – szybko się wchłania i kosztuje w detalu 26 zł (o zniżkach niżej). Żel antybakteryjny podrożał teraz na 35 zł, ale to też dobra opcja, bo nie wysusza skóry, tylko ją pielęgnuje, a do tego pozbawia patogenów. Mydło 0,5 l też nawilża skórę i ładnie pachnie.

Jaka marka?

Nie wiążę się z jedną marką, ale szukam takich, które działają etycznie, nie od wczoraj i prowadzą otwarty dialog ze swoimi klientami – nie boją się ich opinii, reagują na ich potrzeby. Każda z nich daje ci wybór: możesz kupować tylko dla siebie, możesz kupować dla siebie i bliskich, możesz budować własną sieć dystrybucyjną – na każdym z tych poziomów zaangażowania masz jakieś bonusy.

W Organic Life już w momencie rejestracji dostajesz 25% zniżki i 100 zł za każde 3 polecenia w miesiącu. Wchodzisz przez link od osoby, która ci poleciła sklep, możesz ją o wszystko pytać, dostajesz własny link do poleceń.

To jest mój link: https://pl159672.organiclife.com.pl/register.html

Warunki wstępne: pierwsze zakupy za min. 153 zł (100 punktów).

W Souvre możesz się zarejestrować jako odbiorca (20%  zniżki) lub polecający (30%). Polecając sklep kolejnym osobom, twój udział % w ich zakupach rośnie z czasem.

Tu jest link do sklepu: https://souvre.com/pl/MLM/registration

Moje ID: PL 754365 (skopiuj i wklej do rubryk: ID promotora i osoby rejestrującej)

Warunki wstępne: brak – jeśli wchodzisz jako odbiorca, jako polecający – kupujesz pakiet produktowy za 39,90 zł lub 169,90 zł lub inne kwoty.

Jeśli chcesz zamówić produkty z różnych firm, także z Colway, to na pisz do mnie (telefon, Messenger, e-mail). Robię regularne zamówienia z Colway, Souvre i Organic Life, więc możesz mieć wszystko w jednej przesyłce, choć pewnie będziesz musiał/a chwilkę poczekać na dostawę.

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.